Ciekawe pomysły na wizytówki, czyli czas na końską dawkę inspiracji!

Panie Planują Spotkanie

20 marca 2017

3 komentarze

Ciekawe pomysły na wizytówki, czyli czas na końską dawkę inspiracji!

Masz własny biznes, ale dalej nie posiadasz wizytówki? Czas to zmienić! To właśnie dzięki nim masz szansę zyskać nowych klientów i nawiązać ciekawe współprace. Pamiętaj, że to jak będą się prezentować, także nie jest bez znaczenia. Idealna wizytówka powinna przykuć uwagę, zainteresować, rozśmieszyć, zaciekawić

– wtedy z pewnością Ty i Twój biznes zostaniecie na długo w pamięci potencjalnego klienta. Przed Tobą naprawdę końska dawka inspiracji na mniej lub bardziej oryginalne wizytówkowe rozwiązania. Pamiętaj, że w sieci znajdziesz też masę pomysłów na zrobienie wizytówek własnoręcznie – jeśli więc szukasz czegoś oryginalnego to może być rozwiązanie dla Ciebie.

1. Zabawna grafika

Fot. autor: seimi oshiro, platforma: Behance

Autor tej wizytówki wie, jak przyciągnąć uwagę na dłużej. Interesująca, komiksowa grafika spełnia to zadanie idealnie. Mając w rękach taką wizytówkę łatwo się domyślić w jakiej branży działa jej właściciel. Projekt postaci jest staranny i może być świetną inspiracją.

2. Na ostrzu

Fot. z theendearingdesigner.com

Wizytówka w kształcie siekiery? Czemu nie! Ma rozmiar karty do bankomatu i zmieści się do Twojego portfela. Z taką wizytówką przyciągniesz uwagę wszystkich zgromadzonych na ważnym spotkaniu czy imprezie networkingowej.

3. W złotej oprawie

Fot. autor: Jukebox Print, platforma: Behance

Te rozwiązanie jest z pewnością bardzo stylowe. Złote dodatki i czarna całość stanowią o wysokiej elegancji tej wizytówki. Będzie ona kluczem do serca każdego eleganta i każdej elegantki.

4. Kamera akcja!

Fot. z browse.deviantart.com

Taka wizytówka kojarzy się jednoznacznie. Jest więc świetnym sposobem na rozreklamowanie swojej osoby i biznesu – oczywiście dla kogoś związanego z branżą filmową. Nie tylko reżysera czy operatora kamery, ale także aktora i statysty. Uwagę przyciąga kwadratowy kształt i ciekawie umieszczone dane.

5. Fitnessowo

Fot. z smashinghub.com

To świetny sposób na przedstawienie biznesu związanego z ruchem. Z wizytówki, która na pozór wygląda normalnie można ułożyć ćwiczącą postać. Uwagę przyciąga nie tylko forma, ale także żywy kolor. Wizytówka doskonale zachęca do uczestniczenia w zajęciach pilatesu.

6. Na błysk

Fot. z Card Observer

Ta interaktywna wizytówka na pierwszy rzut oka wygląda bardzo niepozornie. Dotyczy ona jednak usług sprzątających domy, a z samej wizytówki można ułożyć właśnie dom. Wizytówka która jest zabawna i wpada w pamięć? Oto ona!

7. W rytm muzyki

Fot. z Buy, Sell, Trade with BigDealInc.com

Kolejna interaktywna propozycja, tym razem dla muzyków. Wizytówka w kształcie fortepianu? Czemu nie! Przyciąga uwagę i sprawia, że nasza osoba z pewnością zostanie zapamiętana. Ponadto posiadanie takich wizytówek to prawdziwa przyjemność.

Powyższe propozycje są z pewnością bardzo oryginalne – ale przecież właśnie o to chodzi. Żeby zapaść w pamięć tym, którzy mogą zainteresować się nami i naszym biznesem. Jeśli więc nadal nie masz swojej wizytówki postaraj się to jak najszybciej nadrobić. Inspirowanie się powyższymi pomysłami – jak najbardziej wskazane. 🙂

Komentarzy

  • Kaśka pisze:

    Właśnie zastanawiam się nad tym jaką wizytówkę wymyślić. Widzę, że wyobraźnia nie zna granic 😀

  • Pati pisze:

    A ja mam wideo wizytówkę tylko. 😉 Jak idę na spotkanie biznesowe zbieram wizytówki od innych i potem mailem wysyłam swoją 😉

  • Natalia Kolasińska pisze:

    Jestem ciekawa, kiedy wizytówki przestaną być praktykowane 😉 Może czas na jaką aplikację do wizytówek 😉 Zbliżeniowe, telefoniczne przekazywanie wizytówek 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

© Copyright 2016 Panie Planują Spotkanie - Warsztaty dla kobiet z całej Polski