IDEA

PANIE

PLANUJĄ

SPOTKANIE

PANIE

NA PIERWSZYM PLANIE

W ostatnim czasie to głównie my – kobiety – korzystamy z wydarzeń edukacyjno – rozwojowych takich jak:

warsztaty
edukacja online (1)
szkolenia

Odkryłyśmy w sobie pasję do rozwoju zawodowego i osobistego, dlatego coraz częściej poszukujemy inspirujących miejsc do poszerzania wiedzy, rozwijania swoich dotychczasowych umiejętności oraz zdobywania nowych. Popyt na takie usługi spowodował, że na rynku zaczęło pojawiać się coraz więcej ofert rozwojowych skierowanych do kobiet właśnie.

Jak grzyby po deszczu pojawiają się nowe, fantastyczne inicjatywy, które pozwalają Paniom spotykać się i doskonalić. Co ważne, to głównie kobiety organizują tego typu spotkania, więc zgodnie z ideą PPS wszystko kręci się wokół płci pięknej. I nie ma znaczenia czy mieszkasz w Polsce, czy też za granicą. POLKI SPOTYKAJĄ SIĘ WSZĘDZIE!

Właśnie dlatego PPS jest skierowany do POLEK na całym świecie bez względu na miejsce ich przebywania. Nasze rodaczki mieszkające za granicami kraju również poszukują wyjątkowych wydarzeń, podczas których będą mogły nie tylko się rozwijać, ale także integrować z innymi Polkami. Panie Planują Spotkanie nie zna granic.

PROSTA IDEA PPS

Panie tworzą stronę.

Panie zgłaszają wydarzenia.

Panie biorą w nich udział.

PANIE

DLA PAŃ

pps oferuje

ROZWÓJ

Selekcjonujemy wszystkie dostępne oferty w taki sposób, abyś miała pewność, że są wartościową i niepowtarzalną okazją do rozwoju.

WYDARZENIA

Dostęp do wyjątkowych wydarzeń edukacyjno -rozwojowych z całej Polski. Networking, szkolenia, warsztaty? U nas znajdziesz ciekawe propozycje!

CZAS

Oszczędność czasu w poszukiwaniu wydarzeń. Wszystko w jednym miejscu. Wystarczy, że skorzystasz z naszej wyszukiwarki i znajdziesz coś dla siebie!

SPOTKANIA

Okazje do spotkań z inspirującymi kobietami z Twojego miasta oraz całej Polski na doskonałych i pełnych inspiracji wydarzeniach.

WIEDZA

Blog, dzięki któremu dowiesz się więcej o  ludziach, miejscach oraz spotkaniach związanych z  rozwojem osobistym,  zawodowym oraz czasem wolnym.

ZNIŻKI

Świetne promocje, rabaty oraz darmowe oferty specjalnie dla naszych czytelniczek i subskrybentek newslettera PPS. Zapisz się koniecznie i korzystaj ze zniżek od naszych organizatorów!

KOMU CHCEMY POMÓC?

Osobom poszukującym i organizującym ciekawe wydarzenia!

 

Nasza strona ma umożliwić organizatorom projektów skierowanych do kobiet (ale nie tylko), promowanie wydarzeń tak, by jak największa liczba osób poznała je i wzięła w nich udział. Pozwoli nam to wspólnie stworzyć wyjątkowe miejsce, w którym kobiety będą mogły znaleźć informacje o aktualnych szkoleniach, kursach, warsztatach i innych spotkaniach odbywających się w całej Polsce, ale także za granicą. Ważnym faktem jest, że nie odcinamy się od Panów! Na portalu będą pojawiać się również oferty unisex – dla obu płci.

 

Niech kolejna wspólna kobieca inicjatywa nie tylko ułatwia nam życie, ale także pozwala czerpać z niego radość. Mamy nadzieję, że dzięki stronie Panie Planują Spotkanie będzie powstawać coraz więcej wydarzeń dla kobiet, a także więcej kobiet będzie z nich korzystać.

MANGDA _ Magdalena Feldmann Siejek K

Magdalena
Feldmann-Siejek

ZAŁOŻYCIELKA PORTALU

„Naszą misją jest promowanie rozwoju

kobiet poprzez ułatwienie im dostępu do

wszelkich form edukacji i wypoczynku.

Bo rozwój to nie tylko nauka, ale

także odpoczynek i zabawa.”

Zapisz sie na nasz newsletter (1)

Odbierz powitalny prezent!

Zero spamu!

Tylko wartościowe maile o najciekawszych wydarzeniach

i rabatach dla czytelniczek portalu!

Zgadzam się na otrzymywanie newsletterów.

EDUKUJMY SIĘ I ROZWIJAJMY RAZEM

ZRÓBMY TO WSPÓLNIE

logo-300

© Copyright 2016 Panie Planują Spotkanie - Warsztaty dla kobiet z całej Polski

PPS ®