PANIE NA PIERWSZYM PLANIE

W ostatnim czasie to głównie my-kobiety korzystamy z wydarzeń edukacyjno-rozwojowych takich jak: szkolenia, warsztaty, networking i edukacja online. Odkryłyśmy w sobie pasję do rozwoju zawodowego i osobistego, dlatego coraz częściej poszukujemy inspirujących miejsc na poszerzanie wiedzy, rozwijanie swoich dotychczasowych umiejętności oraz zdobywanie nowych. Popyt na takie usługi spowodował, że na rynku zaczęło pojawiać się coraz to więcej ofert rozwojowych skierowanych do właśnie do kobiet. Jak grzyby po deszczu pojawiają się nowe, fantastyczne inicjatywy, które pozwalają Paniom spotykać się i doskonalić. Co ważne, to głównie kobiety organizują tego typu spotkania, więc zgodnie z ideą PPS wszystko kręci się wokół płci pięknej. I nie ma znaczenia , czy mieszkasz w  Polsce, czy też jesteś na emigracji.  POLKI SPOTYKAJĄ SIĘ WSZĘDZIE! Właśnie dlatego PPS jest skierowany do POLEK na całym świecie, bez względu na miejsce przebywania. Nasze rodaczki na emigracji również poszukują wyjątkowych wydarzeń podczas, których będą mogły nie tylko rozwijać się, ale także integrować z innymi Polkami . PPS NIE ZNA GRANIC 😉

PANIE DLA PAŃ

Panie tworzą stronę, Panie zgłaszają swoje wydarzenia, Panie biorą w nich udział.

Wszystkie Panie planują spotkanie 🙂 Oto prosta i funkcjonalna idea PPS.

Komu chcemy pomóc? Osobom poszukującym wydarzeń oraz tym, którzy je organizują  w  Polsce oraz w innych miastach świata. Nasza strona ma umożliwić organizatorom projektów skierowanych dla kobiet ( i mieszanych), promowanie  wydarzeń tak, aby jak największa liczba Pań dowiedziała się o nich i skorzystała. Pozwoli nam to wspólnie stworzyć wyjątkowe miejsce, w którym kobiety będą mogły znaleźć informację o aktualnych szkoleniach, kursach, warsztatach i innych spotkaniach odbywających się w całej Polsce, ale także za granicą. Ważne jest, że nie odcinamy się od Panów !;) Na portalu będą pojawiać się również oferty unisex , dla obu płci. A jeśli jakiś Pan zapragnie dołączyć do organizatorów Panie Planują Spotkanie ze swoimi inspirującymi wydarzeniami, serdecznie zapraszamy!;)

„Naszą misją jest promowanie rozwoju kobiet

poprzez ułatwienie im dostępu do wszelkich form edukacji i wypoczynku.

Bo rozwój to nie tylko nauka, ale także odpoczynek i zabawa.”

Aby wszystko odbywało się szybko i sprawnie, oddajemy w Wasze ręce wyszukiwarkę, która ułatwi to zadanie.

Niech kolejna wspólna kobieca inicjatywa nie tylko ułatwia nam życie, ale także pozwala czerpać wiele radości. Mamy nadzieję, że dzięki stronie Panie Planują Spotkanie będzie powstawać coraz więcej wydarzeń dla kobiet , a także więcej kobiet będzie z nich korzystać. Zapraszamy Was serdecznie, abyście wszystkie przyłączyły się do tego projektu i razem z nami tworzyły to miejsce. Będzie nam niezmiernie miło.

fot. MANGDA  www.mangdastudio.com

Magdalena
Feldmann-Siejek

ZAŁOŻYCIELKA PORTALU

Edukujmy się, rozwijajmy i bawmy razem!

Zróbmy to wspólnie 🙂

logo-nowe

© Copyright 2016 Panie Planują Spotkanie - Warsztaty dla kobiet z całej Polski