Ewa May
LFT COACHING

POLKI NA ŚWIECIE - ORGANIZATOR

WIADOMOŚĆ DO ORGANIZATORA

5

WYDARZENIA

PANIE PLANUJĄ SPOTKANIE DOOKOŁA ŚWIATA SPOTKANIA DLA POLEK ZA GRANICĄ

„Warsztaty i sesje LFT, są jak szybka jazda na drodze do odzyskiwania siebie…”: tak mówią kobiety, które przeszły przez nowatorski LFT Life Coaching z Ewą May, autorką metody LFT Life Field Therapy (po polsku: terapia w polu życia), uznanej i zarejestrowanej przez IICT – International Institute of Complementary Therapists.

 

Ewa jest także NLP Life Coachem i hipnoterapeutką z wieloletnim doświadczeniem certyfikowaną w Polsce i w Australii. Jest członkiem American Board of NLP and Hypnotherapy.

 

Ewa jest także twórcą i nauczycielem praktyki medytacyjnej mindfulness Stan Centrum, która pomogła już tysiącom kobiet w Polsce i na świecie „odzyskać siebie”, asertywność, decyzyjność, piękno i poczucie wartości, a także uzdrowić konflikty w relacjach z mężczyznami.

 

Ewa jest pionierem pracy z pamięcią hologramu pola życia, w obrębie którego na linii czasu, dokonuje się proces uzdrawiania traum z przeszłości i aktywuje się zdrowa, optymalna wersja Ciebie dzisiaj i na przyszłość. Stworzyła nowatorskie narzędzia do pracy z bólem i traumą – indukcja do podświadomości kodów liczbowych i znaczeniowych.

 

Ewa jest osobowością charyzmatyczną, niezwykłym mówcą, motywatorem rozwoju osobistego, kobietą inspirującą własnym życiem i przykładem.

 

Przez ponad 15 lat studiów i doświadczeń zawodowych w Polsce i za granicą, Ewa z powodzeniem połączyła różne ścieżki samodoskonalenia, nowoczesnego life

coachingu, hipnoterapii, neurolingwistyki i technik pozytywnej indukcji, a także pracy z energiami i duchowości.

 

Od 2006 roku Ewa mieszka na stałe w Australii. W 2009 roku w Australii powołała firmę LFT Personal Empowerment Coaching. Prowadzi działalność life coachingową on-line: kursy, webinaria, live broadcasty i sesje skype, ma własny kanał You Tube. Każdego roku latem jest w Polsce i prowadzi warsztaty w różnych miastach.

 

Efektem stosowania LFT Life Coachingu jest uzyskiwanie w codziennym życiu tzw. postawy charyzmatycznej: spokoju umysłu, równowagi emocjonalnej, panowania nad stresem i strachem, umiejętność naprawiania trudnych relacji i uzdrawiania konfliktu, kreatywność i decyzyjność, aktywacja wewnętrznej mocy oraz wzbudzanie respektu otoczenia. Rezultat stosowania LFT, to pozytywna osobista transformacja, odzyskiwanie optymalnej - charyzmatycznej wersji siebie.

 

Narzędzia LFT manifestacji ustanowionych celów, są postrzegane za jedne z najbardziej skutecznych.

 

Ewa May jest autorką wielu artykułów, książek o samodoskonaleniu, o kluczach kreowania optymalnego życia i o metodzie LFT.

 

Książki: "Uzdrawianie Pola Życia" oraz "Klucze Życia".

 

Jest obecna na wielu portalach społecznościowych, gdzie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem.

WYDARZENIE
CENA

ODZYSKIWANIE SIEBIE – GDY DAJESZ ZA WIELE I KOCHASZ ZA BARDZO

PLN 1373 zł

POKAŻ

TAJEMNICE PRZEZNACZENIA – ZWIĄZKI I KONTRAKTY KARMICZNE

PLN 1280 zł

POKAŻ

TAJEMNICE PRZEZNACZENIA – ZWIĄZKI KARMICZNE

PLN 450 zł

POKAŻ

ODZYSKIWANIE SIEBIE – GDY DAJESZ ZA WIELE I KOCHASZ ZA BARDZO

PLN 95 zł / ZAKOŃCZONE

POKAŻ

WPROWDZENIE DO WEBINARU ODZYSKIWANIE SIEBIE – GDY DAJESZ ZA WIELE I KOCHASZ ZA BARDZO

PLN 0

POKAŻ

Mail : lftcoachingewamay@gmail.com

Telefon : Australia: +61 402526119 Polska: +48 503871753

Skype : lftcoaching1

Strona : www.lftcoaching.com www.lftcoachingevamay.com

Miasto : Perth - Safety Bay, Western Australia

Napisz do organizatora
© Copyright 2016 Panie Planują Spotkanie - Warsztaty dla kobiet z całej Polski

PPS ®